-
Dag 1 Aankomst in Glencar
Vanaf uw aankomstpunt, maak gebruik van de openbaar vervoer informatie die wij u verstrekken, om uw reis naar Killarney te maken. Van Killarney per bus naar Glenbeigh. Neem vanuit Glenbeigh een taxi naar de afgelegen en prachtige vallei van Glencar.
-
Dag 2 Glencar - Glenbeigh
13/18 km 4-7 Uur 340/410 MeterGa de riviervallei Caragh in voordat u een ruw pad volgt door het bijna sprookjesachtige Lickeenbos. Dankzij een knooppunt van twee paden kunt u uit twee verschillende paden rond de Seefinberg kiezen. Het maakt niet uit welke u kiest, ze zijn allebei mooi!
-
Dag 3 Glenbeigh - Foilmore
18 km 5-7 Uur 400/525 MeterU heeft vandaag de keuze om het prachtige Rossbeigh Strand te bezoeken voordat een oud koetspad u rond Drung Hill naar een bergpas boven het oude spoorwegviaduct brengt – een overblijfsel van de oude lokale handelsroutes. Daal af in de Ferta River vallei en vervolg uw weg naar Foilmore.
-
Dag 4 Foilmore (Coars Cross) - Waterville
18 km 5-7 Uur 580 MeterVandaag hoeft u geen grote hoogten te beklimmen, maar deze wandeling kan toch wel één van de meer veeleisende van uw tocht zijn. Waterville is één van de meest westelijk gelegen plaatsjes van Ierland, en staat bekend om haar spectaculaire zonsondergangen. Let ook op het beeld van Charlie Chaplin, vlak naast het strand.
-
Dag 5 Waterville - Caherdaniel
13-16 km 4-5 Uur 350 MeterHallelujah! Na enkele dagen wandelen zouden uw voeten wel eens kunnen beslissen dat deze korte wandeling precies is wat de doctor heeft voorgeschreven. Met de Atlantische Oceaan aan uw rechterkant en het Curranemeer aan de linkerkant is dit een van Ierland’s mooiste kustwandelingen. Als u ervoor kiest om het Derrynane mass path te volgen kunt u zelfs uw tenen in de zee laten duiken op een van de prachtige stranden langs het pad.
-
Dag 6 Caherdaniel - Sneem
17 km 4-6 Uur 420 MeterDe route vandaag volgt een oude ‘boter’ weg, (in de 19e eeuw gebruikt om boter te vervoeren) naar Cork. De historische ringfort Staigue is ongeveer 2000 jaar oud en ligt een beetje van de weg af. Het is echter zeker de moeite waard om hier een stukje voor om te lopen.
-
Dag 7 Blackwater River - Kenmare
20 km 5-7 Uur 460 MeterU wordt in de ochtend naar Blackwater gereden. Na het kruisen van de snelstromende Blackwaterrivier daalt u af naar de rotskust van de baai van Kenmare – een mooie omgeving voor een picknick, met een schitterend uitzicht over het Beara-schiereiland. Kenmare zelf is een gezellige marktplaats die bekend staat om haar goede restaurants en pubs waar u door de sfeervolle Ierse muziek vanzelf naar binnen loopt.
-
Dag 8 Vertrek uit Kenmare
Er is een dagelijkse busdienst van Kenmare naar Killarney. Vanuit Killarney kunt u met de bus of per trein doorgaan naar Dublin, Cork en Limerick.
Kerry Way
Lesen Sie mehr über den Kerry WayUw zelfgeleide wandeltocht omvat:
- Hoog aanbevolen accommodatie
- Gedetailleerd reisplan, kaarten en GPS-tracks
- Bagage vervoer
- Ontbijt
- Insider Tips
- 24/7 Support
- Krijg onderweg toegang tot uw tourgegevens en documenten met uw aangewezen Hillwalk Tours-account
vanaf
€899
per persoon*
*Er geldt ook een toeslag voor een eenpersoonskamer als een eenpersoonskamer wordt geboekt (Een kamer voor één persoon)
BOEK NU