-
Dag 1 Aankomst in Liscannor
Bij aankomst maakt u gebruik van het openbaar vervoer voor uw reis naar Liscannor. U ontvangt van ons de benodigde informatie.
-
Dag 2 Cliffs of Moher Discovery Day
8 km 2-3 Uur 280 MeterTijdens de Discovery Day van vandaag ontdek je een van de meest iconische bezienswaardigheden van Ierland vanuit drie verschillende invalshoeken, waarbij een bezoek aan het bezoekerscentrum van de Cliffs of Moher, een wandeling naar Doolin en een boottocht over de Atlantische Oceaan worden gecombineerd tot één afwisselende dag.
Deel 1: ’s Ochtends word je naar de Cliffs of Moher en het bezoekerscentrum gebracht, waar je het beroemdste stuk van het wandelpad (1,5 km) kunt verkennen en kunt genieten van adembenemende uitzichten op de kliffen die meer dan 200 meter loodrecht uit de zee oprijzen.
Deel 2: Na nog een korte rit ga je weer het wandelpad op voor een wandeling van 6 km over goed onderhouden grind- en graspaadjes, met overal weidse uitzichten op zee. Een wandeling door het kleurrijke dorpje Doolin brengt je naar je accommodatie.
Deel 3: Na je wandeling kun je tijdens een boottocht langs de Atlantische kust bij de Cliffs of Moher de kliffen in hun volle omvang vanaf zee bewonderen, met onderweg uitleg over de geschiedenis van Hags Head en O’Brien’s Tower. -
Dag 3 Doolin - Fanore
18 km 4-6 Uur 250 MeterDe wandeling van vandaag voert over rustige landweggetjes door de minder bezochte uithoeken van de Burren, met een optioneel bezoek aan de Doolin Cave dat een ondergrondse dimensie aan de dag toevoegt. De route loopt door vredige landbouwgebieden in de buurt van Lisdoonvarna, voordat je via oude boerenpaden de helling van de Slieve Elva beklimt, waar het uitzicht zich uitstrekt over de Atlantische Oceaan en richting de Aran-eilanden. De afdaling naar Fanore onthult nog meer prachtige kustlandschappen terwijl je naar het strand afdaalt. Een korte transfer brengt u terug naar uw accommodatie in Doolin.
Houd er rekening mee dat deze dag een aantal kilometers wandelen over rustige landweggetjes omvat. -
Dag 4 Fanore (Faunarooska) - Ballyvaughan
15 of 20 km 4-6 Uur 400 MeterRijd ’s ochtends naar Fanore, waar je kunt genieten van een laatste uitzicht op de Atlantische Oceaan vanaf de heuvels boven Fanore voordat je de schouder van Slieve Elva oversteekt richting de Caher Valley. Nog een heuvelrug brengt je in de vruchtbare Rathborney River Valley. Nadat je het 16e-eeuwse Newtown Castle bent gepasseerd, heb je de mogelijkheid om je wandeling in te korten met een boswandeling of om verder te gaan door velden en bossen naar de beroemde Aillwee Cave voordat je aankomt in Ballyvaughan, waar je zult overnachten.
-
Dag 5 Vertrek uit Ballyvaughan
Neem de bus van Ballyvaughan naar Galway. Er zijn regelmatige bus- en treindiensten vanuit Galway. De gastheren van uw accommodatie kunnen u doorgaans de meest accurate informatie over het lokale vervoer geven, maar als u meer hulp nodig heeft, staat ons team graag voor u klaar.
> Ierland Wandelreizen > Burren Way & Cliffs of Moher > Gemiddelde Wandelreizen > 5-Dagen / 4-Nachten Gemiddeld
Burren Way & Cliffs of Moher
Lees meer over de Burren Way & Cliffs of MoherUw zelfgeleide wandeltocht omvat:
- Top accommodatie met ontbijt
- Routebeschrijvingen en GPS-tracks via de HiiKER-app
- Bagage vervoer
- Ontbijt
- Lokale tips en historische feiten om je wandeling te verrijken
- 24/7 Support
- Krijg onderweg toegang tot uw tourgegevens en documenten met uw aangewezen Hillwalk Tours-account
vanaf
€889
per persoon*
*Er geldt ook een toeslag voor een eenpersoonskamer als een eenpersoonskamer wordt geboekt (Een kamer voor één persoon)
BOEK NU






